Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Скопски Маратон 2019

Традиционалниот Скопски Маратон, WizzAir Skopje Marathon ќе се одржи на 04.05.2019.

Градоначалникот на Скопје, Организаторите и домашните врвни атлетичари одржаа прес конференција.

Успешните професионални маратонци и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.

Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.