Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Sport – Fitness – Активен животен стил

Тренирате професионално, или рекреативно …. sport, fitness, outdoor авантури?

GARMIN нуди производи кои ги мерат, меморираат и анализираат Вашите активности и резултати, па во online апликација го следите вашиот развој и резултати.

Најголем избор модели има серијата GARMIN vivo. Од фитнес нараквици кои мертат поминати чекори, скали, време на спиење, ниво на стрес, пулс, па до часовници со GPS за понапредни sport&fitness анализи.


За трчање е препорачана серијата GARMIN forerunner
часовници, за професионален пристап може да се дополни и ленти за мерење пулс на гради и index smart вага. Освен главните параметри за евиденција во трчањето, брзина, темпо, должина, забрзување, пулс, дополнително ви мери и 24/7 дневни активности како поминати чекори, скали, време на спиење, ниво на стрес … со smart конекција сите податоци во реално време се префрлаат на Вашиот телефон.

Ако барате multisport и стил, тогаш за Вас е серијата GARMIN fenix.

Велосипед? Тогаш препорачуваме GARMIN edge, професионални bike компјутери.

Прошетки во планина, терени, реки, езера. Ви ја предлагаме Outdoor серијата …

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.