Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Стојче Петровски со личен рекорд на полумаратон Skopje Marathon

Стојче Петровски, со нов личен рекорд на полумаратон со време 1:26:08, 25 и 25-то место во генерален пласман, одличен резултат од финиширани 1411 полумаратонци.
ЧЕСТИТКИ!
#halfmarathon #personalbest #nrc #macedonia#nike #garminforunner935 #nikerunning #nrcskopje#skopjewizzairmarathon2019 #верувајвосебе


Стојче своите тренинзи и натпревари ги мери и анализира со GARMIN forerunner 935, premium smart sport часовник.
Успешните професионални маратонци, а и огромен број рекреативци во трчање користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците.Вие само трчајте, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.