Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Резултати од Полумаратон Струмица на Улица

Александар Кираџиев најдобар во МК конкуренција и второ место во вкупен пласман на полумаратонот Струмица на Улица, а веднаш после него Игор МЦ Јакимовски, па Жан Тосев, Златко Николов, Сашко Јосифовски, Миле Бачески, Игор Стојановски ГИШ.

Во женска конкуренција најдобра Адријана Поп Арсова, второ место Билјана Кираџиева, трета Милјана Ристиќ.

Честитки за сите!

Сите резултати со детали на овој линк – http://www.tagtiming.mk/strumicanaulica/results2019.htm#1_B5AECE

Професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

 

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.