Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Reset GARMIN venu часовник

На оваа видео погледнете ја кратката постапка како да го ресетирате вашиот Venu часовник. Со оваа постапка сите погрешни подесувања се враќаат на фабрички.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.