Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

WiFi надградба на систем и карта кај GARMIN dezl 580 LMTD

На оваа видео е дадена постапката како Вашиот GARMIN dezl 580LMTD да го надградите со нов систем и мапи без користење компјутер, само со безжична WiFi интернет конекција.

За дополнителни информации стоиме на располагае на info@gizzo.mk или +389 78 306 200

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.