Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски, АК Работнички – 03.52.59 на 1500m – втор најдобар Македонски резултат во оваа дисциплина

Дарио Ивановски од АК Работнички / MC running оствари втор најдобар македонски резултат во дисциплината 1500м со време 03.52.59 на атлетски митинг во Софија, Р.Бугарија. Соработката на MC RUNNING TEAM…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.