Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Билјана Кираџиева повторно подиум на трка во Кула, Србија

Билјана Кираџиева освои 2 место на Трката на пријателство во Кула, Србија. Честитки! Ја пренесуваме објавата од Александар Кираџиев, Kiradjiev Training Systems… Билјана и Александар трчат и тренират со GARMIN…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.