Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN Virtual Run

Поновите модели GARMIN часовници ја поддржуваат апликацијата Virtual Run со која можете да се поврзете на Zwift или други тренинг платформи. Погледнете го видео упатството.

Избери GARMIN часовник

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.