Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN подарок на VODNO-MATKA Тrail Marathon

Драги тркачи, со особен мотив ја најавуваме соработката со Garmin Македонија! Секој учесник на Vodno-Matka Trail Marathon 2019 во стартниот пакет ќе добие ваучер во вредност од 1200 денари кој ќе може да го искористи во online нарачка и да доплати на рати!
А победниците ќе добијат дополнителни вредносни ваучери ??

GARMIN e водечки светски производител на ГПС smart часовници. Премиум квалитет, апликации за спорт, тренинг, мерење пулс, ниво на стрес на организмот, анализа на спиењето, GPS локација, мапа и навигација, поврзување со мобилен телефон…100% водоотпорни во секакви услови, 2 години гаранција.
Пронајдете го вашиот нов часовник тука www.garmin.mk/casovnici

Dear runners, Garmin Macedonia will provide each participant of#VodnoMatka with a 20 Eur voucher that can be used for online purchase at www.garmin.mk.

Погледнете ги GARMIN часовниците и изберете го Вашиот.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.