Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN showroom Скопје

Повелете во нашиот изложбен салон GARMIN showroom каде може да ги погледнете најновите модели часовници, bike компјутери, навигација, тренажери и додатоци.
Нашиот тим стои на располагање да Ви ги презентира функциите, карактеристиките и да Ви даде поддршка во изборот и користење на GARMIN производите.
Овде можете да ги доставите на преглед и сервис GARMIN производите во и после гарантниот рок.


бул.Партизански Одреди бр.107, Карпош 3, наспроти Bazaro и Okta
1000 Скопје | Контактирајте на shop@garmin.mk , телефон 075 313 111
Поддршка за клиенти +389 78 306 200 [viber&whatsapp]

GARMIN овластен продажен партнер
НАВИГАТОР ИТС дооел
бул.Партизански Одреди бр.107
Подружница 1, 1000 Скопје
Тел. +389 75 313 111
shop@garmin.mk / www.garmin.mk
ЕМБС: 7392222 / ЕДБ: 4080019585830
Халк Банка АД / 270073922220152

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.