Preloader

НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

Одлична прилика за Venu, Forerunner и Fenix со намалени цени во Neptun, Anhoch

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Garmin Explore™ мобилна апликација

Инсталирајте Garmin Explore™ и од вашиот smartphone или tablet можете да креирате теренски активности и да ги предадете и превземате од Вашите компатибилни GARMIN уреди.

Одлично работи со GARMIN GPSMAP 66, INSTINCT и FENIX серија

Изберете GARMIN за Вашите outdoor авантури и задачи!

Outdoor

Прошетка, планинарење, кампување, лов, риболов, истражувања, ориентација, geocache, доверливо позиционирање на локација ... Нашите цврсти, вод…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.