×

Cart

Subtotal:

GARMIN vivoactive 5

Запознај се вистински себе!

Наменски изграден со напредни функции за здравје и фитнес, vívoactive 5 е повеќе од обичен паметен часовник за фитнес – тој е вашиот личен тренер на рака за да ја поддржи секоја ваша цел.

Светол  1.2″ amoled екран на допир

До 11 дена батерија во smartwatch mode

Детални прикази за здравје и благосостојба на телото

Напредни фитнес функции

Работи со GARMIN CONNECT APP на IPHONE® и ANDROIDsmart телефони

Поврзани со функции како музика и GARMIN PAY™ безконтактно плаќање

Vivoactive 4 – GPS SMART ЧАСОВНИК ЗА ТВОЈОТ АКТИВЕН ЖИВОТЕН СТИЛ.

Прилагодете се на вашето тело, додадете паметен часовник што може да го следи сето тоа и да ви помогне да ги постигнете вашите цели за здравје и фитнес.

Многу здравствени статистики измерени од вашата рака.

Тргнете без телефон, внесете ја вашата play листа музика перфектно креирана за вашиот тренинг.

Никогаш нема да бидете без инспирација за движење со повеќе од 20 вградени апликации за спорт.

Заборавивте како беше начинот на вежбање! Без грижа, имате вградени анимирани вежби директно на часовникот.

Остави го паричникот дома, плаќај со допир од часовникот преку GarminPay.*