Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Контакт

Сите информации за GARMIN во Македонија можете да ги добиете кај нас.
Контактирајте преку дадената форма или директно на +389 78 306 200 [viber&whatsapp]

  © 2020 Gizzo Consulting @ Navigator – authorized GARMIN dealer-ID 6530133-TaxNo MK4036009500170-Head Office:Bosilovo 357, 2431 Strumica, Macedonia | info@garmin.mk | +389 78 306 200

  GARMIN Showroom Скопје – линк со локација
  бул.Партизански одреди бр.107
  1000 Скопје
  shop@garmin.mk | 075 313 111
  Понеделник до Петок од 10 до 18ч
  Затвори

  Најави се

  Затвори

  Кошничка (0)

  Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

  GARMIN

  smart уреди за активен животен стил!

  Овој производ може да се купи на 3-36 рати.