Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

GARMIN за Outdoor авантури


GARMIN има smart уреди за секоја Ваша outdoor авантура.
Дали само прошетка, или тура низ непознат крај, можеби trail run трка, или велосипедска рута, smart часовниците и другите GARMIN уреди се со вграден прецизен GPS на кој се надоврзани апликации кои ги снимаат и анализираат Вашите теренски активности и ви ги даваат во секое време важните параметри и податоци за локација, брзина, насока, температура, воздушен притисок, уште колку до целта, која е висинската разлика, ќе се искачувате или спуштате, пораки и повици од телефон со преглед на рака …
Наша препорака за outdoor авантуристи се Fenix или Instinct часовниците или некои од Etrex или GPSMAP рачните уреди.

А GARMIN нуди и многу други уреди за теренски авантури, лов, риболов, offroad возење …
Избери го својот outdoor придружник

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.