Preloader

ПРОМО

Подготви се навреме, нарачај TACX тренажер, испорака 1 до 7 дена. 5% попуст.Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ
GARMIN Venu 2 серија

GARMIN Venu™ 2 smart часовници

Новата GARMIN Venu 2 серија премиум smart часовници.
ВАШ ВОДИЧ ВО АКТИВЕН И ЗДРАВ ЖИВОТ!

Запознајте го вашето тело подобро и внесете ги фитнесот и секојдневниот живот во хармонија. Venu 2 се smart часовници со најнапредна здравствена анализа и иновативни функции за фитнес.


Најнапредна здравствена статистика и функции да го запознаеш твоето тело подобро.

Избери од над 25 инсталирани спортски апликации, имај активен животен стил.

Инспирирај се со анимираните вежби и тренинг планови.

Твојата омилена музика секаде со тебе, директно на часовникот, без телефон.

Паричник на Вашата рака. Плаќај лесно и доверливо со GarminPay 1 .

AMOLED display и батерија до 10 дена? Yes! Причина повеќе да го засакаш.

GARMIN Venu 2 серија


Погледнете ја и GARMIN Venu Sq серијата


Достапна е и претходната верзија Venu, веќе докажан популарен smart часовник

GPS smartwatch со прекрасен amoled екран дизајниран за активен животен стил

  • AMOLED display and up to 5-day battery life in smartwatch mode; up to 6 hours in GPS mode with music
  • Keep an eye on your health 24/7 with the broadest available range of all-day health monitoring features
  • Easily download music to your watch for phone-free listening
  • Record all the ways to move with more than 20 preloaded GPS and indoor sports apps
  • Get easy-to-follow, animated workouts right on your watch screen

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.