Preloader

ПРОМОТИВНО

5% попуст на Tacx за авансна нарачка и испорака 30 дена. Код: Т5

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Билјана Кираџиева повторно подиум на трка во Кула, Србија

Билјана Кираџиева освои 2 место на Трката на пријателство во Кула, Србија. Честитки! Ја пренесуваме објавата од Александар Кираџиев, Kiradjiev Training Systems… Билјана и Александар трчат и тренират со GARMIN…

GARMIN fēnix премиум smartwatch

Новата fēnix 6 серија, подготвена за авантури, сега и со соларно полнење и многу други нови функции. Изберете го Вашиот fēnix 6 часовник, кај нашите продажни партнери NEPTUN, ANHOCH, Polleo…

Кокан Ајановски трет на Охрид Трчат 2021

Кокан Ајановски, стандардно, секогаш со подиум 🙂 Честитки! Го пренесуваме неговиот статус од Охрид Трчат 2021 … Кокан оваа сезона трча и тренира со GARMIN Forerunner 745, premium smart часовник…

Дарио Ивановски победник на 3000м на Европско

Дарио повторно победа и нов национален рекорд! Го пренесуваме статусот на неговиот тренер, Игор МЦ Јакимовски … Европско првенство за мали земји, Сан Марино 2021. Дарио Ивановски, Македонија. Дисциплина 3000м.…

GARMIN smart технологија за велосипед

Возењето велосипед е здрава навика, за спорт и натпревар, за рекреација, за авантура, а и за на работа. Кога возите во непознат терен outdoor во поле, планина или отворен пат, GARMIN има…

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.