Preloader

Подарок во ПРЕДНАРАЧКА

за новата Fenix 7 серија часовници до 31.01.2022

Нарачај online

GARMIN smart часовници

Модерниот начин на живот, се поголемата потреба од информации, мерење физичка активност, спорт, outdoor и здрав животен стил ги насочија светските производители кон smart часовници кои мерат и нудат многу информации на Вашата рака.


GARMIN e водечки светски производител во оваа област. Понудени се неколку серии со многу различни модели за секоја потреба и секој животен стил.
Ќе издвоиме некои часовници кои се најпопуларни …
Популарна unisex комбинација е серијата Vivo, моделите Vivoactive 4 и 4s за жени

Најелегантниот за неа, мал, стилски и smart Lily

Новата серија GARMIN venu 2, елегантни smart часовници со amoled екран на допир, Ваш водич во активен и здрав живот. Понудени се две големини, 45мм машки и 40мм женски дизајни, со многу смарт функции. Разгледајте ги моделите

Venu 2 plus e серија која овозможува да одговорите на повик од часовникот кога Вашиот телефон е во близина. Универзална големина на оквирот од 43 мм.

Тука е и популарниот Venu sq, часовник со полно smart, sport и healthstats функции

Од серијата Fenix за жени и девојки најпопуларни се моделите GARMIN fenix 6s во бела верзија, multisport, smart часовници со елегантен стил и големина прилагодена на женска рака, достапен и во други бои и комбинации со дополнителни ремчиња …

Врвот на smart часовниците е премиум серија fenix 6 и fenix 6X, каде се понудени и модели со соларно полнење

За трчање, најмасовниот начин за здрав и активен животен стил, дали професионални натпреварувачи или активни рекреативци, тука е GARMIN forerunner серијата smart часовници. Имате комплетна анализа на Вашиот тренинг и 24 часа анализа на сите активности.

Forerunner

GARMIN forerunner часовниците ги мерат сите потребни параметри од вашиот тренинг и за вашиот ден воопшто. Мерат пулс 24/7, вкупни дневни движења, ниво на стрес на организмот и начин на спиење, во тек на тренинг мерат исто така пул…

Најголем избор модели нуди unisex серијата GARMIN vivo, фитнес нараквици кои мерат пулс, калории, поминати чекори, фитнес нараквици со ГПС за трчање, часовници vivoactive во повеќе бои …

Ако пак сакате моќен outdoor multisport smart часовник со отпорност на секакви надворешни услови, подготвен за секакви теренски авантури и специјални задачи, тогаш ви предлагаме GARMIN Instinct

За љубителите на “класични„ часовници тука е серијата vivomove, изглед на класичен часовник со smart функции,  мерење пулс, дневни активности, време на спиење, ниво на стрес …

ЛУКСУЗНАТА ПРЕМИУМ СЕРИЈА MARQ ЗА СИТЕ СО ПРЕФИНЕТ СТИЛ

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.