×

Cart

Subtotal:

GARMIN Venu 3 серија

 

ЗАПОЗНАЈ СЕ ВИСТИНСКИ СЕБЕ!

Наменски изграден со напредни функции за здравје и фитнес и можност за повикување и испраќање текстуални пораки директно од часовникот кога телефонот е близу, Venu 3 или 3s е повеќе од обичен паметен часовник за фитнес – тој е вашиот личен тренер на раката таму за да ја поддржува секоја ваша цел.

СВЕТОЛ 1.4″ AMOLED TOUCHSCREEN DISPLAY

До 14 дена траење батерија во SMARTWATCH MODE

Детални увиди за здравје и wellness

Напредни фитнес функции

Поврзани со GARMIN CONNECT апликација на IPHONE® и ANDROIDтелефони

Лесно 45мм или 43мм кукиште со круна од нерѓосувачки челик


Повеќе од GARMIN Venu серија

GARMIN Venu 2 и Venu 2 plus серија премиум smart часовници.
ВАШ ВОДИЧ ВО АКТИВЕН И ЗДРАВ ЖИВОТ!

 

Запознајте го вашето тело подобро и внесете ги фитнесот и секојдневниот живот во хармонија. Venu 2 се smart часовници со најнапредна здравствена анализа и иновативни функции за фитнес.

 

Venu 2 plus, сега со опција разговор од часовникот со телефон во близина. 43 мм дијаметар.

Избери го твојот Venu 2 во ANHOCH / NEPTUN / POLLEO Sport или Online.

Најнапредна здравствена статистика и функции да го запознаеш твоето тело подобро.

Избери од над 25 инсталирани спортски апликации, имај активен животен стил.

Инспирирај се со анимираните вежби и тренинг планови.

Твојата омилена музика секаде со тебе, директно на часовникот, без телефон.

Паричник на Вашата рака. Плаќај лесно и доверливо со GarminPay 1 .

AMOLED display и батерија до 10 дена? Yes! Причина повеќе да го засакаш.

GARMIN Venu 2 серија


Погледнете ја и GARMIN Venu Sq серијата

 

 


Достапна е и претходната верзија Venu, веќе докажан популарен smart часовник

 

GPS smartwatch со прекрасен amoled екран дизајниран за активен животен стил